Ako ukladá informácie vaše podvedomie…

V noci , keď naše vedomie spolu s naším telom oddychuje a naberá energiu, naše podvedomie pracuje. Snívame sny, cestujem do iných krajín, zažívame veľa vecí. O tom však viete aj vy.

1267672081165_hz_fileserver3_202960Ja som mala tú česť viac krát zažiť v stave polospánku, že moja duša je v spojení s inými vyššími bytosťami a príjmala od nich potrebné informácie. Toto je stav, ktorý som bola donútená si vytvoriť. Spíte, ale ste si toho vedomí, že nespíte….vedomie je čulé, oddychuje len telo. 😀

Už asi druhú noc  som zaregistrovala ako si spracováva moje podvedomie rôzne informácie. Bola som znova v bdelom spánku a vnímala som niečo ako počítačový systém. Otváranie súborov, triedenie informácii, prehrávanie si prežitých  dejov.  Zaregistrovala som rozhovor istej osoby, ktorá mi niečo vysvetľovala. Dnes v noci to prebiehalo asi nasledovne.

vista-velke-ikony

Zbadala som niečo ako  plochu  na PC . Na nej bolo viac hlavných súborov. Moje podvedomie sa zameralo na jeden hlavný, otvorilo ho a presunulo do neho iný súbor. Potom otvorilo iný menší súbor a načítalo jeho energiu. Nebudem písať o koho konkrétne išlo, len že tá energia bola tak silná, že som ju celú precítila a úplne sa na to zobudila. Je to zaujímavé akým spôsobom pracuje naše podvedomie a ukladá si svoje informácie. Na tomto základe potom vznikajú naše sny…, teda aspoň si to tak myslím. 😛

V stave rozmýšľania nad prežitým dejom  sa mi zjavila modro fialková energia, ktorá mi objasňovala napojenie sa vyšších energii a sprievodcov na Dušu a ako spolu všetky tieto energie  sú súčasťou Boha.

Ak sa raz vydáte po ceste vlastného pochopenie a hľadania sa, neukončíte to len tak. Vždy príde niečo, čo sa vás bude snažiť  ťahať ďalej a nedá vám zabudnúť, alebo zísť z tej cesty….

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: