Čo ma ešte čaká?

Sloboda mysle, čo by som za to dala, myslieť na čokoľvek chcete a nepočúvať názor vychádzajúci z vášho vnútra od bytosti, ktorú nechcete počúvať a zdieľať je názor.

Ivetka písala o technike ako sa zbaviť negatívnej bytosti, verte, neverte, skúsila som už všeličo, nič proste nefunguje. Len technika mŕtveho brouka zaberá. 😆

V noci som mávala kľud, občas mi vraveli: “Choď už spať, nech už o sebe nevieme!“ Neviem čo robia, či prestanú vnímať samých seba, keď moje vedomie spí. Sú však vynaliezaví a začali sa mi vtierať aj do podvedomia. Skúšal to Uriel, keď ma počas spánku chcel vytiahnuť do Astrálu.

Nedávno som utrpela šok, keď mi nečakane počas zaspávanie Rafael stiahol srdcový sval a ja som pocítila silné stiahnutie na srdci. Následky svojich činov si bude zodpovedať sám.

Včera večer sa mi vyhrážal, že sa môžem tešiť na noc. Nesklamal….. 😕 Týmto ho .

Zobudila som sa na sen, neviem o čom už bol , ale ako som začala o ňom rozmýšľať, odpoveď mi prišla vo Worde na ploche PC. Postupne sa zjavovali písmenká, tvorili slová a boli podčiarknuté, akoby v nich bolo prepojenie na inú stránku. Čítala som čo mi píše. Všetko som videla vnútorným zrakom.

Milý Rafi sa zahral na moje podvedomie a snažil sa týmto spôsobom so mnou komunikovať. Zrejme sa mu zapáčil spôsob, o ktorom som nedávno písala ako naše podvedomie spracováva  informácie.

Zbavila som sa obrazovej správy a pretočila sa na inú stranu. A takto sa to dialo ešte 3x , pokiaľ som znova nezaspala a nezobudila sa na budík. Na čokoľvek som pomyslela, on mi dal odpoveď textom vo Worde. Musel však vynakladať veľa energie popri tom, lebo 2 x pokuli trámy v streche a to už viem, že robia oni a nie žiadny duchovia. Keď hrám mŕtveho brouka a ich hlasy utíchajú a ja zabúdam, že sú pri mne, tak je v dome kľud.

Tak veľmi som túžila po vnútornom kľude a dostala som znova opak, tak ako vo viacerých prípadoch….. 😕

Reklamy
Categories SNY

12 thoughts on “Čo ma ešte čaká?

 1. mojko 🙂 … myslím, že tu pomôže iba jedna technika.. ja viem, že vieš, aká to je.. a ty ju zvládneš… 🙂 som o tom presvedčená, lebo viem, KTO SI a poznám TVOJE SVETLO 🙂 🙂 v TEBE
  p.s. inak nádherný smajlík ..zdravím 🙂

  Like

 2. Hm raz keď som zaspával tak sa Rafael rozprával s mojím podvedomím. No čo sa nestalo 😛 uvedomil som si, že s ním mimovoľne komunikujem a vedomie ani nevie o čom 😛 … spravil som taký cirkus :oosp:

  Like

 3. Tých vecí, o ktorých ani nevieme je viac. Toto si ale pamätám aj ja, že som zachytávala ich rozhovory s mojim podvedomím. Viem že to bol rozhovor na vyššej úrovní a ja som nechápala, keďže som sa náhodne zobudila a počúvala ich.

  Like

 4. Fííííha!!!Pozor na to!!!To nie sú anjeli.Oni sa nezjavujú len tak,sú to príšery a odpad z astrálu.Platíš im daň za to že využívaš ich služby.Rozober si slovo Anjel-Posol Boží……Oni nekonajú sami,len na pokyn Pána.Pamätaj na Prvé prikázanie!!!Títo žijú s tvojej energie………..Zbav sa ich,ja som ich mal na sebe tiež nacucnutých,ale to som nevedel nič o tom.Videla si film Constantine???Je to krásna alegória systému.Systém je o ničom,tak sa mu treba vyhnúť.Ak sa o tom chceš pobaviť viac,alebo očistiť od negativných napojení poznám kontakty.Vyskúšal som a pomohlo.Nech ti Pán Boh pomáha.Držím palce a poprosím za teba.Pekný deň.R

  Like

 5. Źe by som platila daň z minulého života? To by sa ešte dalo pochopiť, lebo v tomto som sa nikomu nezaprísahla a nespriahla s nikým. 😕

  Moja teta kineziologička mi odstraňovala čiernu dosku z karmy akurát.

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s