Tejto noci som mala zvláštny sen. Stála som v noci na balkóne a pozorovala oblohu. Priamo nad mojim domom bola nejaká planéta, ktorá bola krásne vidieť. Mala farby ako Zem. Pri nej krúžila sonda, alebo vesmírna loď, ťažko povedať. Zaujala ma, lebo bola bledomodrá a bola ako projekcia svetelnej energie, lebo pekne žiarila.

Veľká guľa a v nej asi dve tabule štvorca a po strede boli spojené rovnakými dvomi  tabuľami. Bola tam aj nejaká mriežka. Postupne sa otáčala a bola vidno z každej strany, tak ako keby ste pozerali nejakú 3D projekcie. Ukazovala som to staršiemu synovi ako to je krásne vidno. Planéta aj s telesom sa pohybovali nad naším domom. Vyzerali tak nízko…..

Zrazu tá planéta zmenila tvar, akoby bola tiež len s nejakej hmoty a svojím obalom stlačila to teleso. V tom okamihu ako som sa na to dívala som zaregistrovala transformáciu a mala dojem že je to prepravný autobus, takže možno to bola kozmická ľod a nie sonda. Začalo padať na zem sklo, črepiny a ja som sa rýchlo aj zo synom skryla, lebo aj na mojom balkóne pristáli nejaké úlomky. V tom som sa prebudila… 😕

Za chvíľu som vstávala do práce a uvedomila si, že takéto niečo som už zažila. Lenže som v takom rozpoložení, že nedokážem prísť na to, či to bol sen, alebo skutočnosť… 🙄

98% dávam tomu, že skutočnosť a 2%  sen. Už veľmi dávno si pamätám, že bol večer a na oblohe boli vidno nejaké vesmírne telesá. Viem, že som stála na ulici pred rodičovským domom a sledovali sme to spolu z bratom. Bolo to nádherné…..teraz mi to zaplo boli to vesmírne lode mimozemské, lebo sa mi vybavili aj svetielkujúce taniere ako lietali nad maminým domom a my sme ich z úžasom pozorovali. Spomenula som si aj na to ako v TV hlásili, že bude aj nejaký vesmírny úkaz, ktorý bude v noci pekne viditeľný….. Mala som nejakých 7-10 rokov… neviem presne , ale teraz už viem, že to bola naozaj skutočnosť….

Neviem čomu mám pripísať ten sen, len viem, že o 2.50 som bola hore, lebo ma zabolel krk, tak som si tam podložila orgonit a zaspala na ňom. Že by jeho energia oživila moje zabudnuté spomienky ?????

Reklamy