Sen o mojej duši…

Dnes nad ránom som mala zvláštny sen. Moja duša sa vzniesla z tela von. Nezomrela som , bol to stav nešpecifikovaný, neviem či som v tom sne bola v umelom spánku, alebo upadla do krátkeho bezvedomia.

 Viem len, že sa  moja duša vznášala v oblakoch a ten pocit voľnosti a oslobodenia z tela si užívala. Uvedomila si, aký to je krásny pocit, keď duša opustí telo a rozhodla sa  vrátiť do tela, aby si to zafixovala do podvedomia a keď budem zomierať, tak  sa nemusím ničoho báť.

Lenže v tele si nepobudla dlho, a niekto ju povolal k sebe. Bola som v nejakej sfére všade bolo bielo a nejaký muž mi dal dva listy z popisom a povedal mi: „ Tu máš napísané kto je duša a aké sú jej povinnosti. Pokiaľ to nebudeš všetko ovládať sem sa nesmieš vrátiť! “ Neviem ako ten muž vyzeral, do tváre som mu nevidela, len viem, že mal tiež biele rúcho.

Rozplynula som sa a objavila v inej nižšej sfére. Niečo mi vravelo, že tie svoje listy, ktoré som dostala mám pripnúť na jednu veľkú nástenku k ostatným. Urobila som tak a pozerala som si ostatné. V tom ako som si čítala niekoho iného listinu som sa mysľou preniesla do jeho prežitého života.

Bolo to vojnové obdobie. Prechádzala som ako muž v uniforme cez cestu a videla jedného chlapa ako sa snažil tiež prejsť cez cestu a predbehnúť popritom veľký transportér. Kričal : „Počúvajte ma prosím….“ a v tom ho niekto zastrelil. Transportér prešiel  a muž zmizol.

V ďalšej listine som videla zamilovaný  príbeh  jedného mladého páru, ktorý sa tajne schádzal na lavičke v parku. On ju ako prvý čakával a ona vždy dobehla na chvíľu a nesmelo na seba pozerali.

Škoda, že som bola taká zbrklá a neprečítala si , čo sa na nej nachádzalo . 😕

Tým sa môj sen ukončil a keď som sa otočila na bok sníval sa mi zase iný.

Pozerala som si v snári a tam mi vyšlo : „Ak sa sníva niekomu o duši predstavuje to súhrn duchovných schopností, ktoré sa viažu k snívajúcemu.“ Ak ide o univerzálnu dušu vtedy ide o súbor duchovných kvalít  zjednotených komickým vedomím ; vnímať  tento fenomén je duchová schopnosť  prekračujúca  ľudstvo(citovú rovinu).

Väčšinou snáre na internete sú všetky prekopírované s jedného zdroja, takže ako niekto viete, čo znamená sen o vlastnej duši, tak ma poteší odpoveďou.

4 myšlienky na “Sen o mojej duši…

 1. mojko, myslím, teda cítim, že ten vojak – to si bola ty..jeden z min.životov, a je to symbol pre teba.. viesť vojnu..asi si to písala pred rokom.. skús si spomenúť, čo sa dialo v tej dobe ..pred rokom v tebe..a list, a duša.. to je forma trnasformácie daného stavu- danej súčastnosti premietnutej do symboliky voľnosti..:-) v tom čase, si sa chcela veľmi silno od niečoho oslobodiť.. list – je odkaz na niečo, čo vieš.. iba si zabudla prečítať v sebe.. to je forma prelínania vedomostí transformovaných cez písmená..
  takto toto cítim..:-)

  Páči sa mi

 2. Bolo to v juny 2010 vtedy som sa výkladu snov nejako nevenovala a tým že si ten sen absolutne nevybavujem, nevidela som tam už súvislosť s tým obdobím, čo sa dialo.
  To oslobodenie tu bolo a je stále… už to bude 3 roky čo kumunikujem s tými bytosťami.

  ďakujem Ivetka za výklad.

  Páči sa mi

 3. Je to cesta po Smrti a bola si doma.Zažil som to pred dvadsiatimi rokmi po autonehode………..No vrátili ma…..Odvtedy mám i sny o iných časoch.No a ja si čítavam v knihe………Som rád,že som po rokoch stretol niekoho s podobnou skúsenosťou(zážitkom) Kým človek nezažije neuverí……….Ale inak som normálny(pokus o vtip)Vitaj v klube!!!A snárov sa nedrž,sú k ničomu.Neviem kto to vymyslel,ale je to zábavka dávnoveku.Pekný deň!R

  Páči sa mi

 4. Viem ako si to myslel, ja sa už snažím cez svoje zážitky a skúsenosti prichádzať a dopracovávať sa k tomu čo mám. Používam jediný snár od MEDA je celkom dobrý, založený na pudoch a teraz ten slovník symbolov čo mám. 😛

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: