Sen: Keď sa vám zhmotní energia…

imagesNoc ako každá iná. Veľmi rýchlo som zaspala. Sen,  čo sa mi sníval  bol posunom v čase. Odohrával sa v mojej detskej izbe, ktorá už tak nevyzerá, i ten pohľad z okna bol iný, tým že moji rodičia si dom už prerobili. Niekoľko rokov spať, ale ja vo svojom veku….

Spala som v posteli a zistila som , že mi niekto stále niečo vravel v myšlienkach. Potom som ho ucítila ako mi ležal na perine a nechcel, aby som sa zodvihla. Tlačil ma na ňu. Podarilo sa mi posadiť  a zistila som, že ležím na opačnej strane postele. Jeho myšlienky boli vtieravé, stále sa mi prihováral síce milým hlasom, ale spôsobom ako keď si mačka obchádza myš. Rukou ma začal škrabkať vo vlasoch a ja som si chytila hlavu, len jeho prsty som cítila vo vlasoch aj cez moju ruku. Chytila som mu prsty na ruke. Mal ich tenké bez teploty, či chladu. Bola som z toho prekvapená. Chvíľu sa nechal, aby som ho držala za prsty a potom sa vzdialil k oknu. Pozrel sa von a povedal mi. “Je to vysoko, ale pekný výhľad!” V tom momente ako sa pozrel na mňa, som ho zbadala vo svetle. Bol ako vír vody, priesvitný, tak živý. Prišiel k mojej posteli a ja som dostala strach s myšlienkou, že ma chce chytiť pod krk a uškrtiť ma. Prebudila som sa.

Tým, že sa mi anjeli stále vykecávajú, tak som sa ich spýtala, či to bola skutočnosť a či sa pekne so mnou zahrali. Len potom som si dala do kopy čas a miesto a tým, že už nebývam s rodičmi som zistila, že to bol sen. Tak živý sen, až to bolo neskutočné. Tú energiu v tom sne som vnímala ako Uriela, zrejme jeho hlasom mi ho pripomínal a spôsobom akým sa vyjadruje.

Uriel povedal : “Hmm… také niečo nedokážem, škoda rád by som sa tak zhmotnil a vyskúšal si to!”

Moje vysvetlenie: “Zrejme aj moje podvedomie ich už má dosť a dalo mi to týmto najavo. Ešte nikdy sa mi o nich nesnívalo.”

No čo už, všetko je raz po prvý krát!  😳

Tento sen je súčaťou mojej skrinky na sny.

 

http://www.moj-snar.sk/

9 myšlienok na “Sen: Keď sa vám zhmotní energia…

 1. Ahoj 🙂
  ten prvý odsek – u mňa, keď sa mi sníva, že sa niečo deje v rodičovskom dome, – ide stále o moje fyzické telo, aj tu to sedí podľa mňa. Preto si v sne nebola dieťa. Keďže rodičia prestavali dom – tvoj duch a duša (otec a mama) prestavali už trocha tvoje telo. Pohľad z okna už bol iný – pohľad z hmoty do inej sféry už je iný.

  A idem ďalej pracovať, maj sa Maťka 🙂

  Páči sa mi

 2. Pohľad z okna – pohľad do inej sféry, a teraz je otázka, keďže si pozerala vonku skrz tú energiu, či ti neskresľuje skutočný pohľad – možno ti tvoj pravdivý duch, ktorý je božskej čistej podstaty chcel toto ukázať, čo sa deje v tebe – že ti niečo kazí výhľad do duchovna a preto veríš tomu čo vidíš, hoci ti to zámerne niekto môže skresľovať.

  Tá energia Neviem.

  1.Žeby si mala nadmerné množstvo živlu vody ? Lenže máme byť v rovnováhe, ale to sa mi nezdá.
  2. Skôr nejaká bytosť, čo sa v tebe živí určitými energiami a drží ťa v určitom stave, aby sa mohla priživovať?

  Neviem, treba to skúmať a cez sny ťa neoklamú tie bytosti dúfam, tam už pracuje tvoj duch, ak je to pravý sen, nie iba práca tvojich myšlienok, ale to sa dá rozoznať – toto bol skutočný duchovný sen, pretože tam bola správna symbolika, keby to mali byť tvoje myšlienky, tak by to nebolo duchovnou rečou stvárnené.

  Páči sa mi

  1. Vieš je to zvláštne, energie prejde skrz teba ty ju cítiš ako sa ťa dotýka, ale chytit ju nemôžeš. Tým, že sa zhmotnila cítila som jeho prsty, ich tvar. Určite to bol nejaký duchovný sen, možno časom na to prídem, čo znamenal. Je pravdou že tí, s ktorými sa anjeli zahrávali občas vnímajú veci inak….Viem, že sny neklamú, sama som mala jedno obdobie predzvstné sny, ktoré sa potom udiali…

   Páči sa mi

  1. Tú prezývku používam dlho a analýza môjho mena mi sedí priamo ako šitá na moju povahu. Tak isto aj znamenie, málo kto sa stotožní z toľkými vecami , čo s ním súvisia. 😀

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: