imagesNoc ako každá iná. Veľmi rýchlo som zaspala. Sen,  čo sa mi sníval  bol posunom v čase. Odohrával sa v mojej detskej izbe, ktorá už tak nevyzerá, i ten pohľad z okna bol iný, tým že moji rodičia si dom už prerobili. Niekoľko rokov spať, ale ja vo svojom veku….

Spala som v posteli a zistila som , že mi niekto stále niečo vravel v myšlienkach. Potom som ho ucítila ako mi ležal na perine a nechcel, aby som sa zodvihla. Tlačil ma na ňu. Podarilo sa mi posadiť  a zistila som, že ležím na opačnej strane postele. Jeho myšlienky boli vtieravé, stále sa mi prihováral síce milým hlasom, ale spôsobom ako keď si mačka obchádza myš. Rukou ma začal škrabkať vo vlasoch a ja som si chytila hlavu, len jeho prsty som cítila vo vlasoch aj cez moju ruku. Chytila som mu prsty na ruke. Mal ich tenké bez teploty, či chladu. Bola som z toho prekvapená. Chvíľu sa nechal, aby som ho držala za prsty a potom sa vzdialil k oknu. Pozrel sa von a povedal mi. “Je to vysoko, ale pekný výhľad!” V tom momente ako sa pozrel na mňa, som ho zbadala vo svetle. Bol ako vír vody, priesvitný, tak živý. Prišiel k mojej posteli a ja som dostala strach s myšlienkou, že ma chce chytiť pod krk a uškrtiť ma. Prebudila som sa.

Tým, že sa mi anjeli stále vykecávajú, tak som sa ich spýtala, či to bola skutočnosť a či sa pekne so mnou zahrali. Len potom som si dala do kopy čas a miesto a tým, že už nebývam s rodičmi som zistila, že to bol sen. Tak živý sen, až to bolo neskutočné. Tú energiu v tom sne som vnímala ako Uriela, zrejme jeho hlasom mi ho pripomínal a spôsobom akým sa vyjadruje.

Uriel povedal : “Hmm… také niečo nedokážem, škoda rád by som sa tak zhmotnil a vyskúšal si to!”

Moje vysvetlenie: “Zrejme aj moje podvedomie ich už má dosť a dalo mi to týmto najavo. Ešte nikdy sa mi o nich nesnívalo.”

No čo už, všetko je raz po prvý krát!  😳

Tento sen je súčaťou mojej skrinky na sny.

 

http://www.moj-snar.sk/

Reklamy